logo home_office

nadpis žaluziefoto

Nabízíme široké portfolio vertikálních a horizontálních žaluzií vyráběných z nejrůznějších materiálů v mnoha rozměrech a v široké barevné škále lamel.

 

Hliníkové žaluzie interiérové a exteriérové představují moderní životní styl a vynikají svojí lehkostí a nepropustností světla. Možnost výběru z pestré barevné škály zaručuje jedinečnost každé žaluzie a zároveň barevné variace hliníkových žaluzií dotváří pohodovou atmosféru každého interiéru.

 

Dřevěné horizontální žaluzie díky přírodnímu materiálu dávají pocit přirozeného prostředí a mohou se stát dominantou interiéru zvláště pokud je navržen jako vzdušný. Struktura dřeva dodá celému interiéru dokonale luxusní vzhled. U tohoto materiálu je také kladen důraz na vysokou odolnost proti UV záření, vlhkosti, otěru a praskání laku.

 

Vertikální žaluzie skýtají ve svém provedení účinnou ochranu proti slunci bez úplného zamezení přístupu denního světla. Výhodou těchto žaluzií je výběr z několika typů ovládání a jejich variabilita. Lze je využít i jako falešnou stěnu a rozdělit tak větší prostor.

.....

Copyright © homeofficecz.cz